implanty

W nowoczesnej stomatologii i protetyce w Katowicach stosowane są rozmaite rozwiązania prowadzące do znacznej poprawy atrakcyjności wyglądu naszego uśmiechu. Warto więc poznać bliżej te rozwiązania, które stosowane są najczęściej i polecane naprawdę wielu pacjentom. Do nich zaliczyć możemy właśnie korony porcelanowe. Sprawdźmy u kogo sprawdzą się znakomicie.

Funkcja ochronna jak znalazł

Korony porcelanowe w Katowicach polecane są tym osobom, które mają dość mocno zniszczone zęby – zarówno martwe, jak i żywe. Zastosowanie koron będzie miał pozytywny wpływ na ochronę zęba zapobiegając jego złamaniu. Korona porcelanowa nie jest niczym innym jak specjalistyczną kieszonką wykonaną z porcelany, mocowaną do zęba lub implantu. To dodatkowe wzmocnienie zęba jest rozwiązaniem bardzo praktycznym i świetnie sprawdza się w codziennym „użytkowaniu” pełnego, zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu.

Najpierw dokładny plan leczenia

Profesjonalna protetyka w Katowicach to usługi z najwyższej półki, z wykorzystaniem samych sprawdzonych rozwiązań i najlepszych materiałów z dostępnych na rynku. To także odpowiednie i kompleksowe przygotowanie do wykonywania działań protetycznych – poprzedzone licznymi konsultacjami i opracowaniem szczegółowego planu leczenia.

Najnowocześniejszy sprzęt to podstawa

Oczywiście fundamentem planu leczenia będzie wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych szeroko znanych w branży. Tu z pewnością nieoceniony okaże się dostęp do nowatorskiego skanera 3Shape TRIOS, bazującego na projektowaniu pięknego uśmiechu w technologii 3D.

Estetyka jakich mało

Co sprawia, że korony porcelanowe w Katowicach są tak często wybierane przez pacjentów i zlecane przez stomatologów? Przede wszystkim efekty ich zastosowania. Dzięki koronom bowiem nasz uśmiech może wreszcie odzyskać utraconą atrakcyjność, a my sami zyskamy dostęp do zwiększonej pewności siebie. Bo czy nie lepiej się żyje, uśmiechając się „z zębami” i korzystając z tego, że szczery i pełny uśmiech jest w stanie zmiękczyć wiele serc i pozytywnie załatwić wiele spraw życia codziennego?

Materiał partnera