torebka

Kobieca torebka jest jak kopalnia skarbów, można tam znaleźć wszystko. Aby czuć się gotowa na każdą okazję, kobieta potrzebuje mieć w torebce kilka najważniejszych kosmetyków do szybkich poprawek w ciągu dnia. Szminka, podkład, korektor, puder uratują nas w sytuacji, gdy poza domem musimy spędzić więcej czasu, niż wytrzymuje nasz makijaż. Problem pojawia się, gdy przypadkowo któryś kosmetyk się otworzy. W najlepszej sytuacji zabrudzi się tylko torebka, ale zniszczeniu mogą też ulec ważne dokumenty. Dlatego warto zabezpieczyć się na taką ewentualność.

Jak zapobiegać rozsypywaniu pudru w torebce?

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zakup kosmetyczki damskiej do torebki. Dzięki temu w torebce zyskamy porządek, a co najważniejsze, wysypujący się puder czy otwarta szminka ubrudzi co najwyżej samą kosmetyczkę. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość potraktowania kosmetyczki jako dodatkowej przegródki, gdy nasza torebka ich nie posiada. Świetnie sprawdzi się też gdy chcemy wyjść np. do toalety, a nie chcemy zabierać ze sobą całej torebki. Dodatkowo warto zadbać o odpowiedni dobór kosmetyków do podróży. Jeśli chodzi o puder, dużo lepiej sprawdzi się prasowany niż sypki. Nawet jeśli wieczko się otworzy, to przynajmniej cała zawartość nie ulegnie wysypaniu.

Dlaczego warto korzystać z kosmetyczki?

Taki puder w kamieniu często zawiera w opakowaniu lusterko i gąbeczkę, co jest rozwiązaniem bardzo kompaktowym i może okazać się bardzo pomocne przy poprawkach, szczególnie jeśli nie ma w łazience lustra. Szminka powinna być zamykana na klips, tak by była pewność, że nie ulegnie niespodziewanemu otwarciu. Tak samo z korektorem i podkładem – upewnijmy się, że jest on dobrze zakręcony. Tak zabezpieczona, nasza torebka będzie bezpieczna, a my beztrosko możemy podróżować z naszymi ulubionymi kosmetykami. Pamiętajmy, że kosmetyczka oprócz wyżej wymienionych zalet powinna być też dopasowana do naszego stylu. Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów, kolorów i rozmiarów każdy może dopasować coś dla siebie i swoich potrzeb.